Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Ogonów - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia urządzony i kompletnie wyposażony, posiadający dużo nowoczesnych rozwiązań dom wolnostojący położony w podwrocławskim Sadkowie. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynajem komfortowego domu we Wrocławiu w dzielnicy Świniary, przy ul. Zajączkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, nowoczesne udogodnienia fotowoltaika, pompa ciepła. Dom dostępny od 1 stycznia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Janików

Janików(Ogonów + 29 km)

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni blisko 280 m , dostępny w formule najmu długoterminowego. Nieruchomość jest w pełni wykończona oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

8-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 160,48 m z garażem i stodołą we Wrocławiu Opiekun ofertynatalia sobczyńskanumer licencji pfrn 31446tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł160 m² 30,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 390 m²

Na wynajem dom wolnostojący wybudowany w 2007 r i wyremontowany niedawno, położony w cichym miejscu w Gabryelinie. Dom składa się z parteru, gdzie jest wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Tyńcu Małym. Nieruchomość składa się z 5 pokoi oraz dwóch łazienek, toalety dużej kuchni, zadaszonego tarasu (.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 3104902 ***dostępność od maja*** (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój(Ogonów + 49 km)

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajem części domu Polanica-Zdrój, ul. Zdrojowa Do wynajęcia przestronna i zadbana część domu położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Polanicy-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Ogonów

Ogonów,opolskie

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

cicha okolica,mała wieś,niedaleko las,jezioro otmuchowskie,wspaniałe warunki do wypoczynku,ogrzewanie domu elektryczne,tradycyjnym piecem co lub kominkiem z rozprowadzeniem ciepła na I piętro.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij